wtorek, 15 maja 2012

Znikłam bo jestem gdzie indziej gdzie właśnie WAS zapraszam

Czas się wytłumaczyć z tej przydługiej nieobecności: nie ma mnie tu bo jestem tu: PEPE PARTY. Wasze blogi czytuję z pasją bo są inspirujące i piękne ale jakoś nie daję radę pisać na swoich, których zrobiło się trzy. Czas leci, dziecko coraz większe, w mieszkaniu nie dzieje się za dużo rzeczy więc pomyślałam, że czas na coś nowego. Tutaj oczywiście będę się pojawiać, jak coś ciekawego się wydarzy w naszym mieszkanku ale na razie wszelkie inwestycje są wstrzymane ze względów finansowych.
Dlatego zapraszam Was serdecznie do śledzenia nowego bloga PEPE PARTY - tam będę pisać o dekoracjach, inspiracjach dekoracyjnych,  ręcznie robionych ozdobach z papieru i nie tylko. Tematyka kręcić się będzie głównie wokół imprez dla dzieciaków ale nie tylko. Wraz z koleżanką, która robi piękne zdjęcia postanowiłyśmy działać i stąd ten pomysł i blog. Dopiero zaczynamy więc liczymy na Wasze uwagi i wsparcie. Zapraszam serdecznie oto dwa zdjęcia z naszej drugiej oficjalnej imprezy, więcej na PEPE PARTY:
Mam nadzieję, że Wam się spodoba. 
Pozdrawiam ciepło.

4 komentarze:

jo@śka pisze...

Już mi się bardzo podoba!!! Ostatnio zauroczyły mnie papierowe pompony i zrobiłam nieudolnie kilka do sesji. Z przyjemnością będę zaglądać na pepeparty :)

byziak pisze...

Dzięki jo@siu!
Pompony w miarę prób wychodzą coraz lepsze :)

Elle pisze...

Super :) powodzenia!

Carrie pisze...

Ale ta ściana z tymi ozdobami świetnie wygląda, zainspirowałaś mnie :)

Related Posts with Thumbnails