niedziela, 26 października 2008

Szukając inspiracji 1.

Po dobrych wieściach za banku, oddaliśmy się przyjemności planowania. Zamiast zastanawiać się nad planami generalnego remontu lub chociaż nad wizją zbliżającej się przeprowadzki, toczyliśmy sprzeczki o kolor ścian w przyszłej sypialni :)

Z domu dotarła do nas przesyłka - wielka torba gazet z projektami wnętrz pokojów, łazienek, kuchni oraz katalogami armatury i innych produktów.

[caption id="attachment_135" align="aligncenter" width="500" caption="Materiały pomocnicze :)"])[/caption]

Nad tym stosem materiałów "pomocniczych" spędziliśmy sobotnie przedpołudnie. Potem przenieśliśmy się do rzeczywistości wirtualnej, żeby w internecie szukać dalszych inspiracji. Na razie staramy skupić się na łazience, która potrzebuje totalnego remonu.

[caption id="attachment_138" align="aligncenter" width="300" caption="Tak wyglada łazienka teraz"]Tak wyglada łazienka na razie[/caption]

Spodobały mi się przedmioty i projekty z strony www.furniturestoreblog.com. Niektóre łazienki i ich wyposażenie bardzo przypadły mi do gustu. Niestety - mogę traktować to wyłącznie jako inspirację - nie łudząc się nawet, że moja łazienka będzie wygladać np. tak jak tu

Ściągneliśmy też jakieś programy do projektowania - właśnie będę się uczyć obsługi. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Brak komentarzy:

Related Posts with Thumbnails