czwartek, 27 sierpnia 2009

Łazienka w moim stylu - czerwone dodatki i inne drobiazgi

Ten wpis jest przez to, że puściłam wodze fantazji. Łazienka w naszym mieszkaniu wygląda na razie najgorzej. Zostawiliśmy ją na koniec. Dałam się jednak ponieść wyobraźni i poszalałam w internecie. Wyobraziłam sobie, że płytki już położone, wszystko obudowane, zafugowane i można zadbać o dodatki, które nadają miejscu klimat.  Nasza łazienka będzie biała z czarnymi paskami mozaiki w pewnych miejscach, tam gdzie będzie ściana marzy mi się jakiś odcień szarości. Jak ktoś nie wierzy, że szary jest piękny i pasuje do łazienki to koniecznie musi zobaczyć piękną szarą łazienką  ELLE z Le petit bonheur.


Wymyśliłam sobie, że czerwony świetnie do mojej biało- czarnej łazienki będzie pasował, marzą mi się też dodatki w stylu retro lub bardziej nawet vintage. Zrobiłam więc przegląd żeby wiedzieć czego i ewentualnie gdzie w przyszłości szukać. I oto co mi wyszło:
\Niektórych dodatków jest po kilka, bo nie wiem jeszcze na co się zdecyduję i co się uda trafić :)  Szukam też cały czas lustra, a raczej ramy która mnie zachwyci oraz żyrandola. Rama do lustra będzie oczywiście czarna lub czerwona - ale nie mogłam znaleźć czegoś takiego w internecie... Konieczny też będzie zestaw różnych słoiczków i buteleczek , bo kosmetyki w plastikowych opakowaniach we wszystkich kolorach tęczy psują klimat a np. sól do kąpieli czy płyn mogą w takich słoiczkach i butelkach pięknie wyglądać. Na końcu - kwiaty. Mam okno w łazience więc kwiatów nie może zabraknąć - tutaj kilka, które podobno mają w łazience odpowiednie warunki rozwoju.  Ponadto w drzwiach wejściowych marzy mi się witraż - jakiś czarny kwiat na białej mlecznej szybie, choć w tej kwestii to niemal pewne, że skończy się na tym, że coś na tej szybie namaluję...


Wpis jest też po to, żebym mogła sobie później porównać to co tu opisałam i przedstawiłam z rzeczywistością  ;)


Zdjęcia i produkty wyszukane: wieszaczki -  na Allegro, kosze -  w sklepach takich jak JYSK, ceramika - z Pakamery, doniczki z Superdoniczki.pl, ramy luster - ramyozdobne.pl, ręczniki - valdoro.pl,

1 komentarz:

Deva84 pisze...

Bardzo mi się podobaja czerwone dodatki w lazience, rewelacyjne polaczenie np ze sciana w kolorze ecri. fenomelnalny pomysl!

Related Posts with Thumbnails