poniedziałek, 28 czerwca 2010

Poniedziałkowe inspiracje - zabawy kolorami

Zapowiada się piękny, słoneczny czas. Życzę wszystkim aby wypoczywali i uzupełniali akumulatorki.

I aby ten tydzień był pełen kolorowych myśli i marzeń :

Zdjęcia z  Desing*Sponge i Dlikatissen.

4 komentarze:

jadzik pisze...

PIerwsze zdjęcie mam już od dawna zapisane jako inspirację, półeczka jest miodzio :) A połączenie szachownicy z groszkowym dywanem na schodach jest super! Ale w Polsce chyba nie ma szans na tali dyywan...

13ka pisze...

Zachwycam się od rana półeczka fot.1 urocza zwłaszcza filiżanki każda inna ;). Sypialnia fot.4 z zieloną narzutą i kolorowymi poduchami cudowna!!! Bielone dechy fot.6 urzekają mnie całkowicie i aż mnie w dołku ściska że nie udało mi się ich u nas położyć ;(. Salonowy zestaw fot.7 widziałam na all ostatnio podobny , ale jak dla mnie sofka była zdecydowanie za mała co nie zmienia faktu że jest to zestaw z mych marzeń i snów. Amarantowa sofa powaliła mnie na kolana fot.8, podobnie jak i szachownica w zestawieniu z groszkami na schodach fot.9, fot.10 mam takie pojemniki metalowe!!!

Piękne inspiracje ... odliczam już dni do wyjazdu więc tym bardziej bujam w obłokach, chciałabym odwiedzić mieszkanie z którego pochodzi fot.7 ...

pozdrawiam słonecznie w końcu!!!

bestyjeczka pisze...

To lubię - kolorowy zawrót głowy! Zdjęcie zypialni z literami READ jest jednym z moich ulubionych inspiracji sypialnianych. Pozostałe też świetne. Ech! Nawet kanarkowa kuchnia do mnie przemawia :-) A za taką sofę, jak prezentowana amarantowa, tylko w niebieskim, dałabym się pokroić.

panna_turkus pisze...

do kuchni z pierwszego zdjęcia i sypialni z czarną lampką mogłabym się wprowadzić natychmiast. i zazdrość mnie zżera, że ktoś to ma na co dzień.

Related Posts with Thumbnails