środa, 28 lipca 2010

Ładne rzeczy czyli zachcianki - gazetnik

Już jakiś czas temu podesłany przez koleżankę Żorżetę na wieść o tym, że poszukuję gazetnika.
Zwłaszcza, że na prawdę przeszukuje pchli targ i zawsze znajduję tylko te same ciężkie drewniane konstrukcje albo rozlatujące się metalowe...
A ten mi się podoba bo taki prosty jest:Aktualnie dostępne tylko na zamówienie i moim zdaniem drogo ale pomysł bardzo mi odpowiada. Można wybrać kolor i motyw wycięcia jak mniemam.

Oprócz gazetnika kilka fajnych pomysłów na podkładki pod kubki, obrączki na serwetki czy wieszak na ręcznik produkcji  szVedaSign:
Ze względu na cenę zakup na razie odłożony. Szukam czegoś tańszego...

3 komentarze:

Monika @ Home pisze...

Ciekawe ksztalty. Wczoraj widzialam podobny, ale bylo chyba cos nadlamane i nie wzielam. Wieszaki na reczniki moznaby zrobic samemu, troche podobne.
Jak brzusio? Beda nowe zdjecia? Pozdrawiam Was;) serdecznie:)

13ka pisze...

Gratuluję kochaneczku nowego miejsca w sieci :). Co do "gazeciaka" to rzeknę: prościzna!!! dla Ciebie jak sądze również w końcu nie takie rzeczy robiłaś ;)).

Byłam w wakacje w miejscu gdzie były meble ze sklejki drewnianej powiem że od kilku lat mnie ten materiał intryguje i nawet parałam się czas jakiś meblarstwem dla dzieci z tegoż materiału. Z braku czasu jednak zarzuciłam ową twórczość, ale teraz jak dobrnę do końca remontu (a powiem Ci że to już dni a nie miesiące), to szalej duszo piekła nie ma ;DDD.

Pomysł na wieszak boskiiiiii już sobie zapisałam no niech mi tę kuchnie zrobią to ... się będzie działo. A serwetniki to moja słabość te pomysłowe bardzo.

I na koniec prośba:
jeśli to nie sprawi Ci problemu to ja miałabym prośbe o zmianę ustawień przy komentarzach na chyba (w wyskakującym oknie) teraz żeby napisać cokolwiek muszę się przelogować z MF na IE, napisać komentarz ponownie zalogować wybrać profil w google i dopiero puszcza mi komentarz oczywiście po kolejnym logowaniu.
Dłuższy komentarz powoduje że po kliknięciu w wyślij całość wywala mi w kosmos cofanie niestety nie ratuje tekstu.

Nie ukrywam szlag mnie wtedy trafia :). NO.

ps
no i oczywiście napisz koniecznie (może być na @) jak tam fasolka jak się poprzestawialiście, jak plany bo to już za chwilę już za momencik ... no czekam czekam całkiem zniecierpliwiona po tych wakacjach przydługich jak na mnie ;)))

ściskam
13ka

byziak pisze...

Moniko - ze nami wszystko dobrze :) Czujemy się ok ale zdjęć na razie nie mamy :(

13stko - fajnie, że wróciłaś po wakacjach :)
Zmieniłam ustawienia komentarzy - mam nadzieję, że teraz będzie dobrze - jak nie to pisz.
Co do gazetnika to jeszcze nie jestem na tyle pewna swoich możliwości ale kto wie :)
Jestem ogromnie ciekawa postępów Waszego remontu - pisz, pokazuje zdjęcia!!
Czuję się ok - zresztą może odezwę się faktycznie na @

Related Posts with Thumbnails